Z dniem 15 stycznia 2018 r. Prezydium Oddziału PAN w Gdańsku ogłasza nową edycję

NAGRODY NAUKOWEJ Oddziału PAN w Gdańsku DLA MŁODYCH NAUKOWCÓW

za 2017 rok

 

WARUNKI PRZYZNAWANIA NAGRODY W SKRÓCIE:

 1. Nagroda przyznawana jest równorzędnie pięciu Laureatom w następujących pięciu dziedzinach: 1) nauk humanistycznych i społecznych, 2) nauk biologicznych i rolniczych, 3) nauk ścisłych i nauk o Ziemi, 4) nauk technicznych, 5) nauk medycznych za oryginalne osiągnięcie badawcze, które zostało opublikowane w roku poprzedzającym złożenie wniosku o przyznanie nagrody. UWAGA: określona dyscyplina dla nauk humanistycznych i społecznych w br.: LITERATUROZNAWSTWO.

 2. Nagroda przyznawana jest pracownikom lub doktorantom instytucji naukowych w województwach: kujawsko-pomorskim, pomorskim i zachodniopomorskim, którzy w roku poprzedzającym złożenie wniosku ukończyli co najwyżej 33 lata.

 3. Wnioski o przyznanie Nagrody należy składać w formie elektronicznej na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. od 15 stycznia do 31 marca br.

 4. Wyniki konkursu zostaną zamieszczone na www.gdansk.pan.pl 31 maja br., a uroczyste wręczenie dyplomów laureatom przewidywane jest na drugą połowę czerwca.

 5. WYSOKOŚĆ KAŻDEJ NAGRODY TO:  4.000 zł brutto

UWAGA: wszystkie warunki przyznawania Nagrody określa:

 • Formularz zgłoszeniowy (dostępny od 15 stycznia): pobierz

 

JAK SKŁADAĆ WNIOSKI KONKURSOWE:

UWAGA: wnioski złożone niezgodnie z poniższą instrukcją nie będą mogły być rozpatrywane!

 1. Pobierz Formularz zgłoszeniowy.

 2. Wypełnij go elektronicznie, a nastepnie wydrukuj.

 3. Na wydrukowanym Formularzu złóż swój podpis (kandydata).

 4. Zeskanuj podpisany Formularz w jednym pliku, w formacie PDF.

 5. Uzyskaj od wybranego, samodzielnego pracownika naukowego pisemną rekomendację swojej pracy konkursowej (max. 200 słów).

 6. Zeskanuj załącznik/i do Formularza: rekomendację oraz, jeśli dotyczy, oświadczenie współautora/ów publikacji (wzór do pobrania poniżej).

 7. Wniosek konkursowy, składający się z 3 (lub 4) plików wymienionych poniżej prześlij na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z adnotacją: Przesyłam swoje zgłoszenie w Konkursie Oddziału PAN w Gdańsku dla młodych naukowców - kat. nauk (wymień, np. medycznych):

Plik 1) z publikacją (pracą konkursową); należy go nazwać (bez pol. znaków): Nazwisko_Imie_publikacja

Plik 2) z formularzem zgłoszeniowym; należy go nazwać (bez pol. znaków): Nazwisko_Imie_formularz

Plik 3) z rekomendacją; należy go nazwać (bez pol. znaków): Nazwisko_Imie_rekomendacja

Jeśli dotyczy:

Plik 4) z oświadczeniem współautora/ów; należy go nazwać (bez pol. znaków): Nazwisko_Imie_oswiad_wspolautor

Wzór oświadczenia współautora/ów (do wypełnienia): pobierz

 
UWAGA:
W terminie do 15 kwietnia br. wszystkie nadesłane zgłoszenia otrzymają (zwrotnie mailem) potwierdzenie odbioru wraz informacją, czy wniosek został zakwalifikowany do Konkursu. W przypadku braku takiego potwierdzenia po tym terminie, prosimy o kontakt.
 

KONTAKT w sprawie Nagrody:

tel. 58 712 97 02

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.