Lista osób, których wnioski zostały zakwalifikowane do Konkursu - edycja VI 2021 i oczekują na ocenę Komisji konkursowych:

Uwaga: na etapie dokonywania ocen Komisje zastrzegają sobie prawo do własnej, ponownej weryfikacji wniosku pod względem formalnym.

AKTUALIZACJA: 14.04.2021 r.

REJESTRACJA ZAKOŃCZONA

Kat. n. humanistycznych i społecznych:

  1. Bocian Konrad
  2. Bonczkowski Janusz
  3. Borchet Judyta
  4. Boridczenko Stanisław
  5. Chróściak Emil
  6. Gmińska-Nowak Barbara
  7. Hübner Mateusz
  8. Kaczan Damian
  9. Krysiński Przemysław
  10. Kucharski Krzysztof
  11. Kuś Agnieszka
  12. Litwic-Kaminska Kamila
  13. Łopatka Agnieszka
  14. Majchrzak-Ptak Kinga
  15. Maleszka Anna
  16. Mosakowski Zachariasz
  17. Noińska Marta
  18. Pilecka Małgorzata
  19. Puzdrakiewicz Krystian
  20. Rembacka Katarzyna
  21. Romanowska Monika
  22. Sińczak Tomasz
  23. Szymanik-Kostrzewska Anna
  24. Walczak-Kozłowska Tamara
  25. Wałdoch Jacek
  26. Wasilewski Radek
  27. Zięciak Monika
  28. Ziółkowska Agata
  29. Zych Radosław

Kat. n. biologicznych i rolniczych:

  1. Audzeyenka Irena
  2. Butowska Kamil
  3. Garwolińska Dorota
  4. Kulus Magdalena
  5. Łopusiewicz Łukasz
  6. Mikulski Dawid
  7. Mioduchowska Monika
  8. Motyka-Pomagruk Agata
  9. Ogonowska Patrycja
  10. Osiecka Anna N.
  11. Pajor Magdalena
  12. Pierański Michał
  13. Pilch Joanna
  14. Potrykus Marta
  15. Stanicka Anna
  16. Sworobowicz Lidia
  17. Szrejder Maria

Kat. n. ścisłych i o Ziemi:

  1. Bartosiewicz Karol
  2. Brocławik Olga
  3. Brzana Radosław
  4. Czajka Justyna
  5. Czerwiński Artur
  6. Dybowski Dawid
  7. Gębka Karolina
  8. Górska Barbara
  9. Grajewska Agnieszka
  10. Hewelt-Belka Weronika
  11. Janowski Łukasz
  12. Jóźwiak Hubert
  13. Kamedulski Piotr
  14. Kobusińska Marta
  15. Korejwo Ewa
  16. Krajewska Magdalena
  17. Lewkowicz Aneta
  18. Maciąg Łukasz
  19. Malinowski Jacek
  20. Mańko Maciej
  21. Marć Mariusz
  22. Miodyńska Magdalena
  23. Mironowicz Piotr
  24. Nawrot Nicole
  25. Neubauer Damian
  26. Sagandykova Gulyaim
  27. Saniewski Michał
  28. Siudzińska Katarzyna
  29. Stefańska-Ptaszek Patrycja
  30. Stokowski Marcin
  31. Strzelecki Daniel
  32. Sulej-Suchomska Anna
  33. Sulik Sławomir
  34. Szpunar Iga
  35. Śliwińska-Wilczewska Sylwia
  36. Śmiga Szymon
  37. Świacka Klaudia
  38. Tankiewicz Maciej
  39. Trudnowska Emilia
  40. Walczewska-Szewc Katarzyna
  41. Zarach Zuzanna

Kat. n. technicznych:

  1. Bartmański Michał
  2. Błaszczak Patryk
  3. Bruski Dawid
  4. Carayon Iga
  5. Dettlaff Anna
  6. Drzewiecki Marcin
  7. Falkowski-Gilski Przemysław
  8. Ferenc Tomasz
  9. Górecki Paweł
  10. Haryński Łukasz
  11. Janeczek Anna
  12. Janicka Ewa
  13. Koperska Marta
  14. Malikan Mohammad
  15. Mania Szymon 
  16. Parcheta Paulina
  17. Pietrenko-Dąbrowska Anna
  18. Soman Rohan
  19. Świerczyńska Aleksandra 
  20. Tomków Jacek
  21. Trojanowska Monika
  22. Wekwejt Marcin
  23. Wojtczak Erwin
  24. Wołoszyk Krzysztof
  25. Zielińska Monika
  26. Zima Beata

Kat. n. medycznych:

  1. Cytawa Wojciech
  2. Dydjow-Bendek Dorota
  3. Gliwiński Mateusz
  4. Górska-Ponikowska Magdalena
  5. Iwaszkiewicz-Grześ Dorota
  6. Kordowitzki Paweł
  7. Kwapisz Ewa
  8. Kwiatkowski Paweł
  9. Liżewska-Springer Aleksandra
  10. Nastały Paulina
  11. Rybicka-Misiejko Magda
  12. Suligowska Klaudia
  13. Szewczyk Adrian
  14. Tretiakow Dmitr
  15. Wańkowicz Paweł
  16. Żmuda-Trzebiatowski Marcin A.
 

DZIĘKUJEMY ZA ZŁOŻENIE SWOJEGO WNIOSKU!