Lista osób, których wnioski zostały zakwalifikowane do Konkursu i oczekują na ocenę Komisji konkursowych:

Uwaga: na etapie dokonywania ocen Komisje zastrzegają sobie prawo do własnej, ponownej weryfikacji wniosku pod względem formalnym.

AKTUALIZACJA: 10.04.2019; REJESTRACJA ZAKOŃCZONA

Kat. n. humanistycznych i społecznych:

  1. Basiński Krzysztof
  2. Czerwiński Mateusz
  3. Deja Agnieszka
  4. Drączkowska Agnieszka
  5. Fijałkowska­ Aleksandra
  6. Głowacka Maria
  7. Kręglewska­ Katarzyna
  8. Marszk Adam
  9. Nastrożny Paweł
  10. Nikulin Dagmara
  11. Peno Michał
  12. Pielacińska Nina
  13. Vincurkova Dorota
  14. Waśniewski Piotr
  15. Wilczyńska Sylwia

Kat. n. biologicznych i rolniczych:

  1. Brzezicka Emilia
  2. Dubiel Andrzej
  3. Kalathiya Umesh
  4. Kościelniak Dawid
  5. Kulus Dariusz
  6. Lipińska Monika
  7. Łopusiewicz Łukasz
  8. Majewska Monika
  9. Motyka-Pomagaruk Agata
  10. Pajor Magdalena
  11. Skowron Volponi Marta

Kat. n. ścisłych i o Ziemi:

  1. Binczewska Anna
  2. Czajka Justyna
  3. Czapla Marcin
  4. Farkas Mate
  5. Fedorowicz Joanna
  6. Gębka Karolina
  7. Głowińska Ewa
  8. Janowski Łukasz
  9. Kobusińska Marta
  10. Kubiszyn Anna Maria
  11. Maciąg Łukasz
  12. Mironowicz Piotr
  13. Miruszewski Tadeusz
  14. Nehring Iga
  15. Pacyna Aneta
  16. Płotka-Wasylka Justyna
  17. Szczepańska Natalia
  18. Szewczun Aleksandra
  19. Śmiełowska Monika
  20. Telesiński Maciej
  21. Wenta Marta
  22. Winiarz Piotr
  23. Woźniak Mateusz

Kat. n. technicznych:

  1. Aszyk Justyna
  2. Badach Joanna
  3. Cieślik Bartłomiej
  4. Gągol Michał
  5. Konopacki Maciej
  6. Kozłowska Ewa
  7. Majchrowicz Daria
  8. Miotk Robert
  9. Obracht Prondzyńska Hanna
  10. Padariya Monikaben
  11. Parcheta Paulina
  12. Roman Marta
  13. Soman Rohan
  14. Spychalski Przemysław
  15. Strzałkowski Jarosław
  16. Tomków Jacek
  17. Wachowski Sebastian
  18. Wołoszyk Krzysztof
  19. Wysocka Joanna
  20. Zedler Łukasz
  21. Ziółkowski Patryk

Kat. n. medycznych:

  1. Borsuk-De Moor Agnieszka
  2. Krenczkowska Dominika
  3. Pierzynowska Karolina
 

DZIĘKUJEMY ZA ZŁOŻENIE SWOJEGO WNIOSKU!